• Facebook
JP2

Zorganizowaliśmy zbiórkę… dla potrzebujących zwierząt!

2024-06-21

W celu uwrażliwiania dzieci na potrzeby bezdomnych czworonogów oraz kształtowania właściwego stosunku do zwierząt, w naszej szkole została zorganizowana zbiórka karmy. Akcja odbyła się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, a przyłączyli się do niej uczniowie klas IV-VII. Zebraną karmę przekazaliśmy do Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami "Podaj Łapę”. Dziękujemy młodzieży za okazane wsparcie, a przede wszystkim dziękujemy Biłgorajskiemu Stowarzyszeniu Opieki Nad Zwierzętami "Podaj Łapę" za ogromne serce i całe dobro, które czynią dla potrzebujących zwierząt. Pamiętajmy – „Pomaganie innym to nie jest obowiązek, to jest przywilej.”

AS

  • Zorganizowaliśmy zbiórkę… dla potrzebujących zwierząt!
  • Zorganizowaliśmy zbiórkę… dla potrzebujących zwierząt!
  • Zorganizowaliśmy zbiórkę… dla potrzebujących zwierząt!
  • Zorganizowaliśmy zbiórkę… dla potrzebujących zwierząt!

« powrót