• Facebook
JP2

Przygody w Magicznych Ogrodach

2024-06-20

14 czerwca, w piękny słoneczny dzień, uczniowie kl. I-III oraz przedszkolaki z grupy 5-6-latków wybrali się na niezapomnianą wycieczkę do Magicznych Ogrodów. To niezwykłe miejsce, które powstało na podstawie autorskiej baśni. Uczestników wycieczki zachwyciło połączenie ogrodu z baśniową opowieścią. Nasza przygoda rozpoczęła się od spotkania z Wróżką, która zabrała nas na niezapomnianą wycieczką po Magicznych Ogrodach. Zwiedziliśmy Krainę Wróżek, Smocze Gniazdo i wiele innych magicznych miejsc. Oprócz zwiedzania i słuchania baśni, był też czas na zabawę na placu zabaw oraz na dmuchańcach. Wycieczka do Magicznych Ogrodów na długo zostanie w pamięci uczniów. Dzieci wróciły do domów pełne wrażeń i przywiozły ze sobą mnóstwo zdjęć oraz pamiątek.

EK

 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach
 • Przygody w Magicznych Ogrodach

« powrót