• Facebook
JP2

Kasia trzecia w powiecie! - wyniki konkursu "Radość czytania"

2024-06-06

W czwartek 6 czerwca Katarzyna Marzec z klasy IV wzięła udział w powiatowym etapie XXIII edycji konkursu "Radość czytania", do którego dotarła dzięki wygraniu eliminacji szkolnych oraz gminnych. Także i w finale, który odbył się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. prof. Jerzego Markiewicza w Biłgoraju, nasza czwartoklasistka nie zawiodła. Komisja oceniająca przyznała jej III miejsce. Gratulujemy wspaniałego występu oraz osiągniętego sukcesu!

AF

  • Kasia trzecia w powiecie! - wyniki konkursu "Radość czytania"
  • Kasia trzecia w powiecie! - wyniki konkursu "Radość czytania"
  • Kasia trzecia w powiecie! - wyniki konkursu "Radość czytania"
  • Kasia trzecia w powiecie! - wyniki konkursu "Radość czytania"

« powrót