• Facebook
JP2

Ortografia im niestraszna!

2024-05-29

W środę 29 maja w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu odbył się I Gminny Konkurs Ortograficzny "Od ó do rz" adresowany do uczniów klas IV-VIII. Dzieci rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych (klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII). Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Bielak (kl. IV), Marcelina Brzozowska (kl. V), Piotr Grzywna (kl. VI) i Natalia Kapuśniak (kl. VII). Uczestnicy musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością zasad ortograficznych, a także umiejętnością bezbłędnego pisania ortograficznego i interpunkcyjnego. Po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów okazało się, że Natalia Kapuśniak zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Podczas oficjalnego podsumowania wydarzenia laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Gratulujemy Natalce sukcesu!

AF

  • Ortografia im niestraszna!
  • Ortografia im niestraszna!
  • Ortografia im niestraszna!
  • Ortografia im niestraszna!
  • Ortografia im niestraszna!
  • Ortografia im niestraszna!
  • Ortografia im niestraszna!

« powrót