• Facebook
JP2

Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata

2024-05-28

Są takie dni, szczególnie ważne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji w dniu 28 maja do naszej szkoły zostali zaproszeni rodzice, aby wspólnie z dziećmi uczcić to wyjątkowe święto. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III od dłuższego już czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda klasa starała się jak najlepiej zaprezentować przed swoimi rodzicami przygotowany program artystyczny. Mali artyści ubrani odświętnie recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawili inscenizację. Rodziców bardzo wzruszyły występy dzieci, które nagrodzili gromkimi brawami. Po występach każde dziecko złożyło swoim rodzicom życzenia i wręczyło upominek. Na zakończenie wszyscy udali się ,,pod lipę” na słodki poczęstunek.
Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i szkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

BK

  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata
  • Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata

« powrót