• Facebook
JP2

Pokazali, że czerpią radość z czytania

2024-05-28

We wtorek 28 maja czworo uczniów wyłonionych wcześniej w eliminacjach szkolnych (Katarzyna Marzec i Weronika Bielak z kl. IV, Lena Leśniewska z kl. V oraz Piotr Grzywna z kl. VI) uczestniczyło w gminnym etapie konkursu "Radość czytania". Odbył się on w Bibliotece Publicznej we Frampolu. Nasi reprezentanci zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami ze szkół w Teodorówce i we Frampolu. Zadaniem uczestników było głośne przeczytanie fragmentu wybranej książki należącej do literatury dziecięcej i młodzieżowej.  Jesteśmy dumni z naszych uczniów, bowiem wszyscy wykazali się zrozumieniem przekazywanych treści, zadbali o odpowiednią intonację, tempo i głośność czytania. Po burzliwych obradach jury przyznało dwójce naszych uczniów - Lenie Leśniewskiej  oraz Piotrowi Grzywnie - wyróżnienia, natomiast Katarzyna Marzec zdobyła tytuł LAUREATA i tym samym awansowała do finału powiatowego, który odbędzie się już niebawem w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju. Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za Kasię!

AF

  • Pokazali, że czerpią radość z czytania
  • Pokazali, że czerpią radość z czytania
  • Pokazali, że czerpią radość z czytania
  • Pokazali, że czerpią radość z czytania
  • Pokazali, że czerpią radość z czytania
  • Pokazali, że czerpią radość z czytania

« powrót