• Facebook
JP2

Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"

2024-05-28

22 maja zakończyliśmy akcję zbierania plastikowych nakrętek. Początkowo środki uzyskane ze sprzedaży zebranych nakrętek miały zostać przeznaczone na rehabilitację i protezy dla 26-letniej Pani Anety. Niestety w trakcie trwania akcji Pani Aneta zmarła. Wobec tego postanowiliśmy wraz z organizatorami akcji "Wszyscy dla Anety" otrzymane i zebrane nakrętki przekazać dzieciom Pani Anety oraz dwójce chorych dzieci z naszego powiatu - Idze Pawelec i Maciusiowi Lejb. Naszej szkole udało się nazbierać 19 worków plastikowych nakrętek. Był to jeden z większych transportów. W podziękowaniu główni organizatorzy akcji podarowali dla wszystkich uczniów naszej szkoły kolorowe smycze. Zatem serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w naszej akcji. Pamiętajmy... "Bo tylko dobro się mnoży, gdy się nim dzielimy". ♥️♥️♥️

MW

  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"
  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"
  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"
  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"
  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"
  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"
  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"
  • Podsumowanie akcji "Charytatywna zbiórka nakrętek plastikowych"

« powrót