• Facebook
JP2

Film naszych uczniów NAJLEPSZY W POLSCE!

2024-05-27

Jak informowaliśmy kilka dni temu, w ramach realizacji „Projektu z ZUS” nasi uczniowie wykonali prace uświadamiające, że ubezpieczenia społeczne są ważne. Już zwycięstwo filmu pt. „Bądź na bieżąco – 90 lat ZUS-u” autorstwa Katarzyny Marzec i Weroniki Bielak z klasy IV oraz Piotra Grzywny i Szymona Bryły z klasy VI w etapie wojewódzkim konkursu było dla nas wszystkich niezmiernie miłym zaskoczeniem i powodem do ogromnej dumy.

Okazało się jednak, że to nie koniec dobrych wieści! Dziś został rozstrzygnięty etap centralny konkursu. Jak czytajmy na stronie internetowej organizatorów: „W tegorocznej odsłonie konkursu „Projekt z ZUS” na najlepszą pracę wyjaśniającą, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne, walczyło kilkuset uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się 40 prac. (…) Uczniowie znakomicie wywiązali się z zadania konkursowego. Prace, które wykonali, są pod każdym względem wyjątkowe. Pokazują, że młodzież doskonale rozumie, czemu służą ubezpieczenia społeczne”.

Po przeanalizowaniu najlepszych prac, jury powołane przez pana Zbigniewa Derdziuka – prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, postanowiło przyznać naszym uczniom I miejsce! To wielkie osiągnięcie i to – co należy podkreślić – o zasięgu ogólnopolskim!

Ogromnie cieszy nas ten sukces. Gratulujemy Kasi, Weronice, Piotrkowi i Szymonowi! Dziękujemy za Waszą determinację, pracowitość, pomysłowość.

Wszystkich zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z planu filmowego. Przesyłamy również link do obejrzenia filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=XpMtJrJwwL4&t

AF

  • Film naszych uczniów NAJLEPSZY W POLSCE!
  • Film naszych uczniów NAJLEPSZY W POLSCE!
  • Film naszych uczniów NAJLEPSZY W POLSCE!
  • Film naszych uczniów NAJLEPSZY W POLSCE!
  • Film naszych uczniów NAJLEPSZY W POLSCE!
  • Film naszych uczniów NAJLEPSZY W POLSCE!

« powrót