Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

2024-04-23

Rokrocznie nasza szkoła organizuje konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. W tym roku również nie zabrakło chętnych do wykonania pięknych prac. Wśród nich znalazły się stroiki, pisanki, palmy, kurczaczki i zajączki wielkanocne. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas 0-VII. Z klasy 0: Zalewa Dagmara, Zalewa Szymon, Knapik Dominik, Krawiec Anna; z klasy I: Gruszka Anastazja i Oleszek Wiktor; z klasy II: Krukowska Marta, Grzywna Aleksandra, Dubaj Karolina, Blacha Przemysław, Dragańczuk Szymon; z klasy III: Mękal Agnieszka, Grzywna Kacper, Król Magdalena, Dubiel Martyna, Habza Kornelia; z klasy IV : Dubaj Weronika, Bielak Weronika; z klasy V: Leśniewska Lena; z klasy VI: Bielak Karol i Grzywna Piotr; z klasy VII: Kamińska Kamila.

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić sześć prac, które wykonali: Agnieszka Mękal, Oleszek Wiktor, Zalewa Dagmara, Blacha Przemysław, Krawiec Anna, Grzywna Piotr.

Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Wszystkim gratulujemy pomysłowości i zachęcamy do brania udziału w konkursach.

EK

• Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną