"Hokus-pokus, czary-mary..." - występ iluzjonisty

2024-04-22

Odwiedziny prawdziwego magika w szkole to bez wątpienia wielka atrakcja. W miniony czwartek, 18 kwietnia, naszą szkołę odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił iluzjonista. Magik zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości. Przez całe przedstawienie na twarzach widzów malował się uśmiech, więc występ był niewątpliwie bardzo udany.

AS

• "Hokus-pokus, czary-mary..." - występ iluzjonisty