• Facebook
JP2

Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym

2024-02-29

Drużyna z naszej szkoły wywalczyła awans na finał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym chłopców rocznik 2011 i młodsi. Awans został wywalczony w pięknym stylu podczas półfinałów wojewódzkich w Liśniku Dużym, gdzie spotkały się najlepsze drużyny z okolicznych powiatów. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, ale pomimo tego nasza drużyna w składzie Dominik Bryła, Sebastian Pacyk i Kacper Janowski odprawiła wszystkich z kwitkiem wygrywając wszystkie spotkania i zajmując I miejsce. Gratulujemy i życzymy powodzenia już w piątek 1.03.2024 podczas finałów wojewódzkich, które odbędą się w Hrubieszowie. Trzymamy kciuki.

ŁK

 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym
 • Mamy to !!! Awans do finału wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym

« powrót