• Facebook
JP2

Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole

2024-02-24

W czwartek 22 lutego uczniowie klas IV-VII uczestniczyli w ciekawym spotkaniu. Naszą szkołę odwiedziły przedstawicielki KSM-u w parafii Radzięcin wraz z asystentem parafialnym sprawującym duchową opiekę nad stowarzyszeniem - Księdzem Damianem Leleniem. Goście w bardzo interesujący i przystępny sposób przybliżyli strukturę oraz zakres działania KSM-u. Zaprezentowali swoje ostatnie projekty, a także pokazali, jak wyglądają ich spotkania. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony, wartościowy czas.

AF

 • Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole
 • Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole
 • Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole
 • Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole
 • Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole
 • Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole
 • Przedstawiciele KSM-u z wizytą w naszej szkole

« powrót