• Facebook
JP2

Wizyta Świętego Mikołaja

2023-12-07

Mikołajki to jedno z najbardziej oczekiwanych przez dzieci wydarzeń w roku. Ten dzień jest wyjątkowy i magiczny. Nasi uczniowie już od rana z niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali zbliżającego się Mikołaja. Również w tym roku Mikołaj nie zawiódł dzieci z naszej szkoły i przedszkola, ponieważ zjawił się bardzo wcześnie z workami pełnymi różnych prezentów. Dzieci, zwłaszcza te młodsze, podziękowały mu za przybycie i prezenty śpiewając specjalnie przygotowane dla niego piosenki i recytując wierszyki. Mikołaj stwierdził, że nasi uczniowie są bardzo grzeczni i mili oraz obiecał, że za rok też zagości w naszej szkole. Wspólne zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego magicznego spotkania.

BK

 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja
 • Wizyta Świętego Mikołaja

« powrót