• Facebook
JP2

Nasze uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz..."

2023-12-06

5 grudnia trzy uczennice klasy VII: Julia Łata, Kamila Kamińska i Natalia Kapuśniak wzięły udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz...?". Odbył się on w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawowali: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk. Mimo że nie udało się zdobyć miejsc na podium, cieszymy się, że dziewczyny dotarły aż do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

AF

  • Nasze uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz..."
  • Nasze uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz..."
  • Nasze uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz..."
  • Nasze uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz..."
  • Nasze uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz..."
  • Nasze uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "Czy znasz..."

« powrót