• Facebook
JP2

Z wizytą w Warszawie

2023-09-19

15 września uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie siedziby Sejmu na zaproszenie Pani Beaty Strzałki – posłanki na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Spotkanie pozwoliło dowiedzieć się wielu przydatnych informacji na temat tego ważnego dla Polski miejsca. Pani Poseł chętnie i ciekawie przybliżyła specyfikę swojej pracy, a także odpowiadała na zadane pytania. Następnie uczestnicy wycieczki udali się do Muzeum Fryderyka Chopina. Podczas oglądania wystawy stałej dało się poznać niezliczoną ilość faktów z życia słynnego polskiego kompozytora i pianisty, a także obejrzeć cenne eksponaty związane z jego osobą. Nie zabrakło też możliwości posłuchania fragmentów kompozycji wybitnego artysty. Kolejną atrakcją zaplanowaną na ten dzień był Zamek Królewski. Zwiedzanie ekspozycji stałej okazało się niezapomnianą lekcją historii, a zakończył ją spacer po Ogrodach Zamku Królewskiego. Wizytę w Warszawie zakończyła przerwa na posiłek. Po wyczerpującym, ale pełnym wrażeń czasie, wszyscy udali się w drogę powrotną. Był to intensywny, ale zapadający w pamięć dzień.

AF

 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie
 • Z wizytą w Warszawie

« powrót