• Facebook
JP2

Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu

2023-06-22

19 czerwca uczniowie klasy III wraz z rodzicami i panią katechetką Haliną Koszarną wybrali się na pielgrzymkę dziękczynną do Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie. Pierwszym punktem wyjazdu była Msza Święta w intencji dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Następnie kustosz sanktuarium zapoznał uczestników pielgrzymki z historią związaną z tym świętym miejscem. Po wizycie w sanktuarium uczniowie zwiedzili muzeum, mini ogród zoologiczny i w strugach deszczu udali się do Kapliczki "Na Wodzie". Z pewnością wrócimy tam jeszcze nie raz.

HK

  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu
  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu
  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu
  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu
  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu
  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu
  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu
  • Pielgrzymka uczniów klasy III z rodzicami do Krasnobrodu

« powrót