• Facebook
JP2

Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”

2023-06-01

30 maja 2023 roku w Bibliotece Publicznej we Frampolu odbył się etap gminny konkursu „Radość czytania” adresowanego do dzieci z klas IV-VI. Wzięło w nim udział pięcioro uczniów naszej szkoły, którzy zostali wytypowani podczas eliminacji szkolnych: Lena Leśniewska (kl. IV), Marcelina Brzozowska (kl. IV), Wiktoria Badach (kl. V), Szymon Bryła (kl. V) oraz Piotr Grzywna (kl. V).

Wszyscy uczestnicy pięknie zaprezentowali przygotowane fragmenty wybranych książek. Decyzją jury Piotr Grzywna znalazł się w gronie zwycięzców i tym samym otrzymał nominację do kolejnego etapu konkursu. Lena Leśniewska oraz Szymon Bryła zdobyli z kolei wyróżnienia.

Każdy uczestnik konkursu dostał dyplom oraz drobny upominek. Gratulujemy, a Piotrkowi życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach czytelniczych.

AF

 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”
 • Gminny etap konkursu czytelniczego „Radość czytania”

« powrót