• Facebook
JP2

XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III

2023-05-17

17 maja odbył się XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkoły podstawowej. Przystąpiło do niego 15 uczniów. Poszczególne szkoły z terenu naszej gminy reprezentowali trzecioklasiści, którzy z bardzo dobrymi wynikami ukończyli etap szkolny. Naszą szkołę reprezentowały: Alicja Oleszek, Weronika Bielak i Katarzyna Marzec. Zarówno tekst dyktanda, jak też zadania ortograficzne były na wysokim poziomie i uczniowie musieli wykazać się wiedzą ortograficzną, znajomością zasad pisowni i umiejętnością ich zastosowania w praktyce.

Zwyciężczynią konkursu została Katarzyna Marzec, a Weronika Bielak zajęła III miejsce.

Uczestnikom konkursu gratulujemy „ortograficznych sukcesów”.

MF

  • XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III
  • XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III
  • XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III
  • XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III
  • XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III
  • XX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III

« powrót