• Facebook
JP2

Ósmoklasistki nagrodzone w konkurs wiedzy o życiu i twórczości Aleksandra Fredry

2023-06-01

Z okazji ogłoszonego przez Sejm RP Roku 2023 - Rokiem Aleksandra Fredry, a także w ramach Tygodnia Bibliotek – ogólnopolskiej akcji mającej na celu promowanie czytelnictwa, Miejska i Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Biłgoraju zorganizowała konkurs wiedzy o życiu i twórczości wspomnianego wyżej znakomitego komediopisarza, pamiętnikarza oraz poety. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań opartych o biografię twórcy, a także o znajomość dzieł jego autorstwa.

W konkursie wzięły udział dwie uczennice klasy VIII – Natalia Deruś oraz Julia Leśniewska. Obydwie znalazły się w gronie zwycięzców. W nagrodę otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy sukcesów!

AF

  • Ósmoklasistki nagrodzone w konkurs wiedzy o życiu i twórczości Aleksandra Fredry

« powrót