• Facebook
JP2

Rozstrzygnięcie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

2023-05-25

Tradycyjnie nasza szkoła wzięła udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” na etapie regionalnym. Prace wykonało 10 uczniów z klas I-VI. Do Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, czyli organizatora konkursu wysłaliśmy 6 prac po 3 z każdej kategorii. Znamy już wyniki tego konkursu. Przemysław Blacha z kl. I zajął II miejsce, a Piotr Grzywna z kl. V otrzymał wyróżnienie. Przedstawiciel KRUS wręczył wszystkim uczestnikom dyplomy i nagrody. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji.

EK

  • Rozstrzygnięcie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”
  • Rozstrzygnięcie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”
  • Rozstrzygnięcie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

« powrót