Sukcesy naszych uczniów w III Wojewódzki Konkursie o Janie Pawle II ,,Jan Paweł II Wielki 1920–2005”

2023-05-18

18 maja w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Michalowie odbył się finał III Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II ,,Jan Paweł II Wielki 1920–2005” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk, Kurii Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej oraz Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.
W konkursie wzięło udział 12 uczniów z czterech szkół. Zmagania finałowe polegały na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań o charakterze otwartym, dotyczących życia i pontyfikatu św. Jana Pawła II. Wśród finalistów znalazł się również nasz uczeń Piotr Grzywna z klasy V, który zdobył III miejsce.
Jednocześnie rozstrzygnięto III Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Janie Pawle II ,,Jan Paweł II Wielki 1920–2005". Miło nam poinformować, że nasze uczennice zajęły czołowe miejsca:
I miejsce – Kornelia Habza z kl. II,
II miejsce – Katarzyna Marzec z kl. III,
III miejsce – Weronika Bielak z kl. III.

Dziewczynki otrzymały dyplomy i ciekawe nagrody. Ośmioro uczestników konkursu otrzymało nagrody za udział, a byli to: Habza Hanna i Kacper Krawiec z oddziału przedszkolnego, Grzywna Ola, Miksza Miłosz, Blacha Przemek z kl. I, Galant Michał i Grzywna Kacper z kl. II oraz Dubaj Weronika z kl. III.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

EK

• Sukcesy naszych uczniów w III Wojewódzki Konkursie o Janie Pawle II ,,Jan Paweł II Wielki 1920–2005”