• Facebook
JP2

X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

2023-05-17

17 maja, w przeddzień urodzin Karola Wojtyły, nasza szkoła zorganizowała X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Uczestniczyli w nim uczniowie trzech szkół z terenu Gminy Frampol. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy szkolnych eliminacji: Julia Leśniewska z kl. VIII i Piotr Grzywna z kl. V. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test, który składał się z 25 pytań otwartych związanych z życiem i pontyfikatem św. Jana Pawła II. Po dokonaniu oceny prac przez komisję konkursową, zostały ogłoszone następujące wyniki:
I miejsce - Malwina Białas ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu;
II miejsce - Piotr Grzywna ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej;
III miejsce - Julia Leśniewska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej oraz Julia Książek ze Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce;
IV miejsce - Natalia Odrzywolska ze Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce.

Dyrektor szkoły Stanisław Saj wraz z obecnym gościem i sponsorem nagród rzeczowych - księdzem Adamem Czupichem - proboszczem parafii Radzięcin wręczyli wszystkim uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.
Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i gratulujemy obszernej wiedzy o patronie naszej szkoły - świętym Janie Pawle II.

HK

  • X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  • X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  • X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  • X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  • X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  • X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  • X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

« powrót