• Facebook
JP2

Turniej powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego

2023-05-16

13 maja w Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się Turniej Powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego. Komisja oceniła 22 recytatorów z całego powiatu. Wśród uczniów reprezentujących gminę Frampol znalazły się uczennice klasy III z naszej szkoły: Weronika Bielak i Katarzyna Marzec. Kasia Marzec otrzymała wyróżnienie za recytację wiersza „Zebra” Hanny Niewiadomskiej. Gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów.

MF

  • Turniej powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego
  • Turniej powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego
  • Turniej powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego
  • Turniej powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego
  • Turniej powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego
  • Turniej powiatowy 42. Małego Konkursu Recytatorskiego

« powrót