• Facebook
JP2

Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów

2023-05-13

8 majaSzkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu odbyły się zawody powiatowe w indywidualnym tenisie stołowym. Po wyrównanych pojedynkach wyłoniono zwycięzców z każdej kategorii wiekowej. W kategorii dziewcząt klas VII-VIII, II miejsce zajęła Małgorzata Furlepa (kl. VIII). W kategorii chłopców klas IV-VI, IV miejsce wywalczył Dominik Bryła (kl. IV), a III Sebastian Pacyk (kl.V). W rywalizacji uczestniczyli również: Dawid Bednarz (kl. VI), Jakub Komada (kl. VIII), Kacper Janowski (kl. V), Żuk Nikola (kl. V) oraz Faustyna Bryła (kl. IV). Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

ŁK

 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów
 • Sukcesy naszych utalentowanych tenisistów

« powrót