• Facebook
JP2

Wybór drogi życiowej w młodym wieku to niełatwa decyzja...

2023-03-23

We wtorek 21 marca uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w wydarzeniu "Zawodowy strzał w 10". Celem przedsięwzięcia są działania, które pomagają w wyborze dalszej drogi kształcenia dla przyszłych absolwentów szkół podstawowych oraz promocji szkół kształcących w zawodach w województwie lubelskim. Na hali sportowej w ZSBiO w Biłgoraju wszystkie szkoły ponadpodstawowe z naszego powiatu przedstawiały swoją ofertę edukacyjną. Każdy z uczestników mógł porozmawiać z nauczycielami i uczniami wybranej szkoły, aby uzyskać informacje o danej szkole czy klasie. Po zapoznaniu się ze wszystkimi ofertami nasi uczniowie udali się jeszcze na odwiedziny do LO im. ONZ gdzie byli oprowadzani przez nauczycieli i dowiedzieli się jak przebiega kształcenie w klasach o poszczególnych profilach.

ŁK

  • Wybór drogi życiowej w młodym wieku to niełatwa decyzja...
  • Wybór drogi życiowej w młodym wieku to niełatwa decyzja...
  • Wybór drogi życiowej w młodym wieku to niełatwa decyzja...
  • Wybór drogi życiowej w młodym wieku to niełatwa decyzja...
  • Wybór drogi życiowej w młodym wieku to niełatwa decyzja...

« powrót