• Facebook
JP2

Nasi uczniowie podczas koncertu „Dzieci Seniorom”

2023-03-10

1. marca na sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodku Kultury we Frampolu odbył się koncert „Dzieci Seniorom”. Wystąpili w nim soliści naszego szkolnego chórku: Katarzyna Marzec (kl. III), Alicja Oleszek (kl. III), Joanna Bryła (kl. III), Szymon Bryła (kl. V), Lena Leśniewska (kl. IV), Wiktoria Bielak (kl. IV) i Marcelina Brzozowska (kl. IV). Uczniowie pięknie zaprezentowali przygotowane piosenki, sprawiając wielką radość przybyłym na uroczystość gościom. Gratulujemy!

AF

  • Koncert dla seniorów
  • Nasi uczniowie podczas koncertu „Dzieci Seniorom”
  • Nasi uczniowie podczas koncertu „Dzieci Seniorom”
  • Nasi uczniowie podczas koncertu „Dzieci Seniorom”
  • Nasi uczniowie podczas koncertu „Dzieci Seniorom”
  • Nasi uczniowie podczas koncertu „Dzieci Seniorom”

« powrót