• Facebook
JP2

Dni otwarte w przedszkolu

2023-03-07

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu każdego dziecka. Stanowi często pierwszą okazję do kontaktu z grupą rówieśniczą. Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji i zapoznać z nowym dla nich miejscem, dla przyszłych przedszkolaków i ich opiekunów 7 marca 2023 roku zorganizowane zostały dni otwarte. Dla naszych gości nauczycielki przygotowały wiele atrakcji i ciekawych zajęć oraz wspólne zabawy przy muzyce. Dzieci mogły także bawić się w kącikach zabaw. Było nam bardzo bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola, jako przedszkolaki.

EL

  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu
  • Dni otwarte w przedszkolu

« powrót