foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dostarcza im licznych przeżyć i radości. Tak też było 10 lutego u przedszkolaków z grupy 6-latków i 3-5-latków. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Sala 3-5-latków zamieniła się na ten dzień w salę balową. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Pojawiła się balonowa fotobudka, gdzie chętne dzieci robily sobie pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali podczas tańców robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Rodzice przygotowali dla nas słodki poczęstunek, który umilił świętowanie. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Czytany 110 razy