Sukces wokalny Leny

2024-04-26

Trzy uczennice naszej szkoły - Katarzyna Marzec i Weronika Bielak z klasy IV oraz Lena Leśniewska z klasy V wzięły udział w powiatowym przeglądzie do 29. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik". Przesłuchania odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury. Wydarzenie miało na celu głównie rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży oraz umożliwienie wymiany doświadczeń młodych wokalistów.

Dziewczęta pięknie zaprezentowały na scenie przygotowane utwory rozrywkowe. Okazało się, że Lena Leśniewska znalazła się w gronie zwycięzców, zdobywając wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej. Bardzo cieszy nas ten sukces, ponieważ poziom prezentacji wszystkich wokalistów był naprawdę wysoki.

Gratulujemy zarówno Lenie, jak i pozostałym dziewczętom udanych występów.

• Sukces wokalny Leny