foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Dzień Pluszowego Misia w grupie 3-4-latków

Miś pluszowy swoje święto ma, każdy misia dobrze zna! On utuli, on pocieszy, on zabawi i rozśmieszy! Idzie ze mną przez ten świat – miś, przyjaciel mój od lat! Klocki, lalki fajne są, ale misio to jest to! Wielkie święto ma mój miś. To mi się podoba dziś! W naszym oddziale przedszkolnym w grupie 3-4-latków, jak co roku od wielu lat, obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W tym dniu poznaliśmy historię powstania tego wyjątkowego święta. Rozwiązywaliśmy zagadki i guizy o misiach, wykonaliśmy piękne prace plastyczne metodą orgiami z kółek, na których znalazły się nasze ukochane niedźwiadki. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, recytowaliśmy wiersze o naszych ulubionych pluszakach, wykonywaliśmy również gimnastykę oraz misiowy masaż. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Dyrektor, który wręczył piękne dyplomy wszystkim przedszkolakom. Po wręczeniu dyplomów dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie w misiowej ramce. Na koniec wspaniałych zabaw z udziałem pluszowego misia ze smakiem zjedliśmy misiowy przysmak – miodek z ciasteczkiem. To był bardzo miły, przyjemny, wesoły oraz smaczny dzień!

Czytany 52 razy