foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada świętujemy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W listopadzie 1918 roku marzenia kilku pokoleń polskich patriotów spełniły się i po 123 latach niewoli staliśmy się wolnym krajem. Narodowe Święto Niepodległości to dzień szczególny, to podniosły dzień, w którym na nowo uświadamiamy sobie jak dobrze jest żyć w wolnym, niepodległym kraju. Nasza społeczność szkolna nie zapomina o polskiej historii, tradycji i dobrych wzorcach, dlatego już dzisiaj wzięliśmy udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy. Naszą szkołę ozdobiły także piękne gazetki oraz dekoracje o tematyce patriotycznej.

Czytany 35 razy