foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Karolina laureatem konkursu „Echa Konstytucji 3 maja w moim regionie”

W dniu 7 maja 2022 roku, na terenie zespołu pałacowo-parkowego przy Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, odbyło się podsumowanie drugiej edycji konkursu „Echa Konstytucji 3 Maja w moim regionie” wraz z wręczeniem nagród laureatom i ich opiekunom. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy Beaty Mazurek – posłanki do Europarlamentu, we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie. Głównym celem konkursu było uświadomienie uczniom znaczenia Konstytucji 3 maja jako ważnego elementu pamięci zbiorowej i oddanie hołdu jej twórcom. Wzięło w nim udział 467 uczniów z całego województwa, w tym 174 napisało utwory poetyckie, natomiast 293 wykonało prace plastyczne. Nagrodzonych zostało 12 prac: po trzy plastyczne i literackie w każdej z dwóch kategorii: szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zostały one zaprezentowane na wystawie podczas uroczystości. Wśród zwycięzców znalazła się również uczennica naszej szkoły Karolina Komada, która powtórzyła swój ubiegłoroczny sukces i ponownie uzyskała tytuł laureata. Jesteśmy pełni dumy i podziwu dla ogromnego talentu plastycznego Karoliny i życzymy jej dalszych sukcesów.

AS

 

Czytany 79 razy