foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Twój 1% może zmienić życie młodych ludzi - Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia"

Działalność Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia” można wspomagać na wiele różnych sposobów. Szczególnie ważne jest wsparcie modlitewne, którym obdarzają Fundację i jej podopiecznych sympatyzujący z nimi ludzie z całej Polski. Co roku organizacja przeznacza ponad 8 milionów złotych na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Nie byliby w stanie zebrać tej kwoty, gdyby nie otwartość serc Darczyńców, którzy pomagają finansowo. Serdecznie dziękując za dotychczasowe wsparcie Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" poleca się Państwa pamięci i prosi o dalsze wspomaganie budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II. Darczyńcy mogą wesprzeć organizację poprzez przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Fundacji. KRS 0000 150 776. Przekazanie 1% podatku, to prosty sposób, aby przyczynić się do czynienia dobra.

AS

Czytany 62 razy