foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Będę dzielnym starszakiem...

27 listopada w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie - pasowanie na starszaka. Dzieci z grupy 5-6-latków uroczyście ślubowali "być dobrym przedszkolakiem." Tego dnia przedszkolaki przyszły do szkoły odświętnie ubrane, z uśmiechem na buzi. Następnie wystąpiły w części artystycznej recytując wiersze, tańcząc oraz śpiewając piosenki. Dzieci wzięły też udział w turnieju, gdzie musiały pokazać, co umieją, by zdobyć tytuł starszaka. Egzamin zdali celująco. W dalszej części uroczystości Pan Dyrektor dokonał pasowania na starszaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz medal. Dzieci otrzymały też ,,słodkie rożki" w prezencie od rodziców. Na koniec części oficjalnej starszaki złożyły przyrzeczenie, że każdego dnia będą przychodzić do szkoły z uśmiechem, że będą słuchać się pani w przedszkolu oraz rodziców w domu, pomagać innym, być dzielnym przedszkolakiem. Po części artystycznej na starszaków czekał słodki poczęstunek. Pasowanie na Przedszkolaka jest pierwszym tak ważnym wydarzeniem w życiu dzieci. Dlatego też Pan Dyrektor pogratulował dzieciom występu oraz obiecał niespodziankę.

Czytany 161 razy