foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Święty Janie Pawle II- Dziękujemy

Dzisiaj obchodzimy 100. rocznicę urodziny naszego Patrona św. Jana Pawła II.
Jest to jednocześnie dobry czas aby na nowo uświadomić sobie jak wielki wpływ na życie Polski i świata wywarł ten pontyfikat. Jest to też chwila refleksji dla nas i pytanie - co nam, każdemu z nas, zostawił Jan Paweł II? Jak dzisiaj czerpiemy z jego bogatej spuścizny?
Nasza społeczność szkolna, dla upamiętnienia tej wyjątkowej rocznicy postanowiła wykonać pamiątkową tablicę. Jej montaż rozpocznie się w najbliższych dniach. Mamy też nadzieje, że wkrótce nastąpi jej uroczyste odsłonięcie.
Wdzięczni Bogu za dar tak wspaniałego Patrona, największego z rodu Polaków - dziękując za dar jego życia, prosimy o Jego dalsze wstawiennictwo. Święty Janie Pawle II, wstawiaj się za nami, prowadź nas, towarzysz nam w nauce i pracy, bądź naszym przewodnikiem na każdy dzień. 


Czytany 38 razy