foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Zakończenie projektu "Szkoły Nowych Możliwości w Gminie Frampol"

Wraz z zakończeniem roku szkolnego dobiegły końca zajęcia realizowane w naszej szkole w ramach projektu "Szkoły Nowych Możliwości w Gminie Frampol." Przez cały rok szkolny 2017/2018 nasi uczniowie systematyzowali i podnosili swoją wiedzę z zakresu matematyki, przyrody, informatyki, języka angielskiego oraz uczestniczyli w zajęciach z terapii pedagogicznej. Dzięki unijnemu wsparciu zakupione zostały pomoce dydaktyczne, sprzęt komputerowy i wyposażenie, które uatrakcyjniły zajęcia i umożliwiły zdobywanie nowych kompetencji  w ciekawy i nowoczesny sposób. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali upominki, które bardzo ich ucieszyły. Będą one bez wątpienia przypominać im o udziale w zajęciach projektowych oraz o zdobytej dzięki nim wiedzy i nabytych umiejętnościach. 

AS

Czytany 671 razy
Więcej w tej kategorii: « Zakończenie roku szkolnego!