XI Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

2024-05-09

W czwartek 9 maja w naszej szkole już po raz jedenasty zorganizowano Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Wzięli w nim udział reprezentanci: Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Teodorówce, Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej. Uczestnicy wykazali się wnikliwą znajomością biografii Papieża Polaka.

Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, którymi zostali: Aleksandra Kurasiewicz (SP we Frampolu) - I miejsce; Piotr Grzywna (SP w Woli Radzięckiej) - II miejsce; Zuzanna Jasińska (SP we Frampolu) - III miejsce.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd LW Bogdanka oraz przez proboszcza parafii Radzięcin - Księdza Adama Czupicha, który - jak zwykle - zaszczycił nas również swoją obecnością w tym szczególnym dla całej społeczności szkolnej dniu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom. Wyrażamy również wdzięczność opiekunom przygotowującym dzieci do konkursu oraz sponsorom nagród. Cieszymy się, że mogliśmy znów spotkać się i przypomnieć nieco sylwetkę wielkiego człowieka, jakim był Jan Paweł II - patron naszej szkoły. Mamy nadzieję, że chęć młodzieży do zgłębiania wiedzy na temat tej niezwykłej postaci nigdy nie ustanie.

• XI Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II