Sukcesy w gminnych eliminacjach do 43. Małego Konkursu Recytatorskiego

2024-05-07

6 maja czterej uczniowie naszej szkoły (Przemysław Blacha z kl. II, Kacper Grzywna z kl. III, Piotr Grzywna z kl. VI oraz Szymon Bryła z kl. VI) wzięli udział w eliminacjach gminnych do 43. Małego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs odbył się w Bibliotece Publicznej we Frampolu. Wszyscy chłopcy bardzo dobrze sprawdzili się w roli deklamatorów. Wykazali się umiejętnością świadomej interpretacji tekstów, a także niebywałym talentem aktorskim.  Cieszymy się z osiągniętych sukcesów, ponieważ - decyzją jury - Szymon Bryła, Kacper Grzywna i Przemysław Blacha otrzymali wyróżniania, natomiast Piotr Grzywna znalazł się w gronie laureatów i tym samym awansował do etapu powiatowego konkursu, który odbędzie się 11 maja w Biłgorajskim Centrum Kultury. Gratulujemy wszystkim recytatorom, a Piotrkowi życzymy również powodzenia w dalszych zmaganiach scenicznych.

• Sukcesy w gminnych eliminacjach do 43. Małego Konkursu Recytatorskiego