foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Licznik odwiedzin

144923
DzisiajDzisiaj172
Ten tydzieńTen tydzień172
Ten miesiącTen miesiąc2581
RAZEMRAZEM144923

 

Osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej w Woli Radzięckiej

w ostatnich latach

Największymi osiągnięciami dydaktycznymi uczniów w ostatnim okresie było zdobycie tytułu ,,laureata” konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.

  • Jarosław Duma- laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii w roku szkolnym 1998/99
  • Ireneusz Dawid Książek- laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody w roku szkolnym 2005/2006
  • Anna Łucja Bryła uczennica klasy VI-Laureatka konkursu "Wiedza o Biblii i Historii Kościoła" rok szk. 2010/11.
  • Agnieszka Małyszek  uczennica klasy VI- Laureatka konkursu "Wiedza o Biblii i Historii Kościoła"  rok szk.  2011/12.
  • Rafał Czajka uczeń kl. IV – Laureat konkursu Matematycznego „Szpak”- rok szk. 2015/16
  • Justyna Brytan uczennica  kl. VI - Laureatka konkursu „Wiedza o Biblii i Kościele" - rok szk.  2015/16.

 

 

Rok szkolny 2017/18

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Paulina Książek kl. VII

Finalistka Konkursu Matematycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

2.

 Monika Brytan kl.VI

Finalistka Konkursu „Wiedzy o Biblii i Kościele”.

3.

Julia Czajka kl. VII

Wiktoria Kaziród kl. VII

III m-ce w Konkursie „Wiedzy o św.Janie Pawle II”.

III m-ce w konkursie „Znam przesłanie J.P. II” w Tereszpolu Zaorendzie.

4.

Karolina Brzozowska kl. VII

 II m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Pomagamy z natury” organizowanym przez RPN w Zwierzyńcu. Finalistka Jesiennego Konkursu Recytatorskiego na szczeblu powiatowym organizowanym przez Centrum Kultury w Lublinie

5.

Natalia Deruś  kl. III

Tytuł Mistrza Ortografii w Gminnym Konkursie Ortograficznym we Frampolu.

6.

Natalia Deruś  kl. III

I  m-ce  etap gminny w Regionalnym Konkursie Matematycznym „Mi Mak” organizowanym przez LSCDN w Zamościu.

7.

 Kamila Kamińska kl. I

Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez KRUS –„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

8.

Julia Leśniewska kl. III

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Ludowej w Radzięcinie.     

 

Rok szkolny 2016/17

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

   Sylwia Paszko kl. VI

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „The Globetrotter” w Biłgoraju w kategorii klas VI

2.

Sylwia Paszko, Karolina Brzozowska, Paulina Książek kl.VI

II miejsce w  Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”The Globetrotter” w Biłgoraju w konkurencji drużynowej

3.

Sylwia Paszko kl. VI

Udział w etapie wojewódzkim Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty

4.

Monika Brytan kl. V

 III miejsce w XVI edycji powiatowego konkursu „Radość czytania 2017” w Biłgoraju

5.

Wiktoria Kaziród  kl.VI

Udział w Konkursie „Wiedzy o Biblii  i Kościele”- etap powiatowy

6.

Magdalena Kaziród  kl.VI  

III  m-ce  w XXI Konkursie „Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II” w Biłgoraju

7.

 Michał Wójcik kl. VI

I miejsce w Memoriale Eugeniusza Sołtysika w biegach lekkoatletycznych, III miejsce w powiatowych biegach przełajowych

 

Rok szkolny 2015/16

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Faustyna   Socha kl. VI

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”The Globetrotter” w Biłgoraju w kategorii klas VI

2.

Sylwia Paszko kl. V

II miejsce w  Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”The Globetrotter” w Biłgoraju w kategorii klas V

3.

Nawrocka Aleksandra kl. VI

I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

4.

Justyna Brytan kl. VI

 I miejsce w XX Międzydiecezjalnym Konkursie Wiedzy o Św. Janie Pawle II w Biłgoraju

5.

Karolina Kubina kl. VI

II miejsce w XX Międzydiecezjalnym Konkursie Wiedzy o Św. Janie Pawle II w Biłgoraju

6.

Justyna Brytan , Dominika Furlepa kl. VI  

III  m-ce  w zawodach rejonowych w drużynowym tenisie stołowym

7.

 Faustyna Socha kl. VI

IV miejsce w zawodach rejonowych w indywidualnym tenisie stołowym

 

 

 

 Rok szkolny 2014/15

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Amelia Socha kl. III

Finalistka konkursu matematycznego Mi MaK

2.

Karolina Kubina kl. V

III miejsce w Międzydiecezjalnym Konkursie Wiedzy o Św. Janie Pawle II w Biłgoraju

3.

Amelia Socha, Monika Brytan, Izabela Furlepa kl. III

zdobyły tytuł ,, Mistrz    Ortografii ‘’  w Gminnym Konkursie Ortograficznym

4.

Agata Kruszyńska kl. II

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Sportowych

w czwórboju LA

5.

Tomasz Zdunek, Marek Zdunek, Skurzak Łukasz  kl. VI oraz Julia Czajka  kl. IV - 

II  m-ce na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

6.

Socha Klaudia i Furlepa Julia

kl. VI

II  m-ce na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt kl. V-VI

7.

Czajka Julia kl. IV

I m-ce w swojej kategorii na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnych

8.

Alterman  Brajan, Tomasz Zdunek, Marek Zdunek, Bednarz Krystian, Dragańczuk  Adam z kl. VI i Kurzawski Kamil z kl. V

III  m-ce na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

 

Rok szkolny 2013/14

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Paulina Książek, Sylwia Paszko kl. III

Mistrz Ortografii w Gminnym Konkursie Ortograficznym

2.

Damian Bryła, Michał Wójcik, Paulina Książek kl. III

Udział w Konkursie Matematycznym Mi MaK – etap powiatowy

3.

Rafał Glina kl. VI

Udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – eliminacje powiatowe

4.

Socha Faustyna i Brytan Justyna  kl. IV

III m-ce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt kl. IV i mł.

5.

Agata Kruszyńska kl. I

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Sportowych

w czwórboju lekkoatletycznym.

6.

 Socha Faustyna kl. IV

II m-ce na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  tenisie stołowym dziewcząt kl. IV i mł.

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Małyszek Katarzyna kl. VI

Finalistka  konkursu ”Wiedza o Biblii i Historii Kościoła”

2.

Dominika Furlepa kl. III

Mistrz Ortografii w Gminnym Konkursie Ortograficznym

3.

Karolina Kubina kl. III

Mistrz Ortografii w Gminnym Konkursie Ortograficznym

4.

Brajan Alterman kl. IV

 I miejsce w tenisie indywidualnym-szczebel powiatowy

5.

Klaudia Socha kl. IV

II miejsce w tenisie indywidualnym-szczebel powiatowy

6.

Dawid Sołtys kl. VI

II miejsce w tenisie indywidualnym- szczebel powiatowy

7.

Alterman Brajan i Tomasz Zdunek  kl. IV

I miejsce w tenisie stołowym drużynowym chłopców klas IV  i mł.-szczebel powiatowy

8.

Klaudia Socha i Julia Furlepa  kl. IV

I miejsce w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt klas IV  i mł.-szczebel powiatowy

9.

Dawid Sołtys i Dominik Kubina kl. VI

II miejsce w tenisie stołowym drużynowym chłopców- szczebel powiatowy

10.

Karolina Badach i Dominika Skurzak kl. VI

III miejsce w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt -szczebel powiatowy

 

 

 

Rok szkolny 2011/2012

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów)

1.

Małyszek Agnieszka kl.VI

Tytuł „Laureata”- w konkursie ”Wiedza o Biblii i Historii Kościoła”

2.

Alterman Brajan kl.III

Finalista konkursu matematycznego „MiMAK” w Zamościu

3.

Alterman Brajan kl.III

Mistrz Ortografii w Gminnym Konkursie Polonisttyczno-Ortograficznym we Frampolu

4.

Rapa Kamila   kl.VI

IV miejsce w Miedzydiecezjalnym konkursie „Wiedzy o Janie  Pawle II” w Biłgoraju

5.

Małyszek Agnieszka kl.VI

V miejsce w Międzydiecezjalnym konkursie „Wiedzy o Janie Pawle II” w Biłgoraju

6.

Alterman Brajan kl.III

I miejsce w gminnych i międzygminnych igrzyskach w tenisie stołowym chłopców kl. IV i mł.

7.

Alterman Brajan kl.III

Zdunek Marek kl.III

I miejsce na gminnych międzygminnych igrzyskach w tenisie stołowym drużynowym chłopców klas IV  i mł.

 

Rok szkolny 2010/2011

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Bryła Anna Łucja kl.VI

Tytuł "Laureata" w konkursie: "Wiedza o Biblii i Historii Kościoła"

 

Finalistka Konkursu Historycznego na szczeblu rejonowym

I miejsce w XV Jubileuszowym Konkursie o Janie Pawle II (SP Nr 1 Biłgoraj)

2.

Wyroślak Patryk kl.VI

Udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Biłgoraju

3.

Badach Karolina kl.IV

III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

4.

Pyda Sylwester kl.VI

Frelas Karol kl.VI

Kowal Maciej kl.V

Kołodyńska Karolina kl.IV

I miejsce drużyny w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach

5.

Frelas Karol kl.VI

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnych

 

Rok szkolny 2009/2010

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Dyl Przemysław kl.VI

Finalista Konkursu Historycznego na szczeblu okręgowym

2.

Bryła Anna Łucja  kl.V

I miejsce w gminnym konkursie przyrodniczym pt ,,Rzeki i jeziora Lubelszczyzny na tle sieci wodnej Polski”

III miejsce w XIV konkursie Wiedzy o Janie Pawle II (SP Nr 1 Biłgoraj)

3.

Krasnodębski Rafał kl.VI

I miejsce podczas Otwartych Mistrzostw w Biegach Przełajowych w Biłgoraju

4.

Bąk Diana kl.IV

III miejsce podczas Otwartych Mistrzostw w Biegach Przełajowych w Biłgoraju

5.

Kuna Paulina kl.VI

I miejsce w powiatowych, a IV w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym

6.

Małyszek Agnieszka kl.IV

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

7.

Małyszek Agnieszka kl.IV

Badach Karolina kl.III

I miejsce drużyny w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, a III miejsce w rejonowych

8.

Kuna Paulina kl.VI

Kurek Beata kl.VI

III miejsce drużyny w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

 

Rok szkolny 2008/2009

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Bąk Angelika kl. VI

Finalistka Konkursu Przyrodniczego na szczeblu rejonowym

2.

Małyszek Agnieszka kl.III

Łoziński Jacek kl.III

Rapa Kamila kl.III

Laureaci VIII Gminnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas III

3.

Łoziński Jacek kl.III

I miejsce w II etapie Konkursu matematycznego w rejonie

Udział w III Etapie Konkursu Powiatowego

4.

Kuna Paulina kl.V

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

5.

Kuna Paulina kl.V

Bąk Angelika kl.VI

II miejsce drużyny w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

6.

Kołdyj Damian kl.VI

I miejsce w VIII Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Biłgorajskiego w szachach

7.

Kołdyj Damian kl.VI

Bielak Łukasz kl.VI

Jarosławski Robert kl.VI

Bąk Angelika kl.VI

II miejsce drużyny na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

8.

Bąk Angelika kl.VI

Kowal Marta kl.VI

Magoch Gabriela kl.VI

Kuna Paulina kl.V

Papierz Justyna kl.V

III miejsce drużyny podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

 

Rok szkolny 2007/2008

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Kuna Paulina kl.IV

I miejsce w powiatowych, a IV w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

2.

Bąk Angelika kl.V

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

3.

Kołdyj Damian kl.V

Krasnodębski Paweł kl.VI

Jarosławski Robert kl.V

Bąk Angelika kl.V

III miejsce drużyny na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

4.

Kuna Paulina kl.IV

Kurek Beata kl.IV

III miejsce drużyny w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

 

Rok szkolny 2006/2007

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Kuna Paulina kl.III

II miejsce w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Pogodna nutka”
w kategorii 7-10 lat w Biłgoraju

2.

Łozińska Agnieszka kl.III

Wyróżnienie w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Pogodna nutka”
w kategorii 7-10 lat w Biłgoraju

3.

Kuna Paulina kl.III

III miejsce w XXVII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii
6-10 lat w Biłgoraju

4.

Łozińska Agnieszka kl.III

VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym,,Geniusz” z j. polskiego

5.

Książek Bartłomiej kl. III

I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym

6.

Badach Magda kl.III

II miejsce w IV Gminnym Konkursie Matematycznym

7.

Kuna Paulina kl.III

Wyróżnienie w XXV Małym Konkursie Recytatorskim

8.

Łozińska Agnieszka kl.III

Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym dla kl.I-III pod hasłem ,,Ozdoby Świąteczne”

9.

Badach Karolina kl.I

Wyróżnienie w konkursie plastycznym w ramach święta Polskiej Niezapominajki organizowanym przez ZO LOP w Lublinie

10.

Mękal Katarzyna kl.III

Wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym,,Ozdoby wielkanocne”
w kategorii,,Palma”

11.

Bryła Dominik kl. VI

I miejsce w VI Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Biłgorajskiego w szachach

12.

Krasnodębski Rafał kl.III

I miejsce w Biegach Rekreacyjno-Sportowych na dystansie 600 m -w Biłgoraju

I miejsce w Gminnych Igrzyskach w czworobiegu kl.III

13.

Kuna Paulina kl.III

Bąk Angelika kl.IV

III miejsce drużyny w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

14.

Kołdyj Damian kl.IV

Bryła Dominik kl.VI

Jarosławski Robert kl.IV

Jarosławska Sylwia kl.VI

III miejsce drużyny na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

Rok szkolny 2005/2006

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

 

 

Książek Ireneusz Dawid kl.VI

 

Laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego
z przyrody

Finalista konkursu matematycznego na szczeblu wojewódzkim

Finalista konkursu historycznego na szczeblu okręgowym

Laureat konkursu matematycznego,,Szpak” org. przez WODN w Zamościu

2.

Frelas Michał kl. V

Mistrz Ortografii w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym na szczeblu gminnym

3.

Kuna Paulina kl. II

Udział w Małym Konkursie Recytatorskim na szczeblu powiatowym

II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Ludowej Naszego regionu w Radzięcinie

4.

Oleszek Katarzyna kl. III

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym klas I-III ,,Ozdoby choinkowe”

5.

Magoch Gabriela kl.III

I miejsce w Powiatowym Konkursie plastycznym klas I-III ,,Pisanki, kraszanki, palmy wielkanocne”

6.

Kowal Marta kl.II

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym klas I-III

7.

Krasnodębski Rafał kl.II

I miejsce w I Ogólnopolskim Biegu Integracyjnym im. Dymitra Gorajskiego na trasie Dzwola-Goraj w kategorii chłopców szkół podstawowych 7-9 lat

8.

Odrzywolski Adrian kl.II

IV miejsce w I Ogólnopolskim Biegu Integracyjnym im. Dymitra Gorajskiego na trasie Dzwola-Goraj w kategorii chłopców szkół podstawowych 7-9 lat

 

Rok szkolny 2004/2005

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Książek Ireneusz Dawid kl. V

Finalista Konkursu Rejonowego z Przyrody

Mistrz Ortografii w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym na szczeblu gminnym

2.

Kubina Katarzyna kl. VI

Udział w Powiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej im. Bolesława Leśmiana

3.

Saj Ewa klVI

Wyróżnienie w konkursie,,Radość czytania”- Biłgoraj

4.

Szpakowska Justyna kl.VI

Laureatka w IV konkursie wojewódzkim,, Świat wierszy najpierwszych”

5.

Kuna Paulina kl. I

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Ludowej Naszego Regionu w Radzięcinie

Wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Biłgoraju w kategorii 8-10 lat

II miejsce w XXIV Małym Konkursie Recytatorskim oraz udział w Turnieju Powiatowym Małego Konkursu Recytatorskiego

6.

Rafał Krasnodębski kl. I

I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych

7.

I miejsce w kategorii szkół podstawowych- w,, Mistrzostwach Powiatu Biłgorajskiego”- Aleksandrów

 

 

Rok szkolny 2003/2004

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Łoziński Bernard kl. III

Laureat Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego i zdobywca tytułu,,Mistrza Ortografii”

III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym kl. III

2.

Saj Ewa kl.V

Szpakowska Justyna kl.V

Udział w powiatowym konkursie ,,Wiedza o Biblii i Historii Kościoła”

3.

Bryła Dominik kl.III

II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym kl. III

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Sportowych

4.

Moskwa Dominika kl. III

 

I miejsce w biegu na 300m w ,,Czwartku l.a.” w Zamościu

XII miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Sportowych w lekkoatletyce- Chełm

5.

Jarosławska Sylwia kl. III

VII miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Sportowych w lekkoatletyce -Chełm

 

 

Rok szkolny 2002/2003

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Stańczyk Elżbieta kl.VI

Finalistka Konkursu  Matematycznego na szczeblu rejonowym

Udział w powiatowych eliminacjach konkursu ,,Wiedza o Biblii i Historii Kościoła” - Biłgoraj

2.

Kołodziej Tomasz kl. VI

Finalista Konkursu Matematycznego na szczeblu rejonowym

Kuna Aleksandra kl.V

Udział w powiatowym ,,Małym Konkursie Recytatorskim”- Biłgoraj

3.

Saj Ewa kl.IV

Zajęcie III miejsca w II edycji konkursu czytelniczego ,,Radość czytania” - Biłgoraj 2003

Wyróżnienie w konkursie PCK na szczeblu rejonowym

4.

Leń Wojciech kl.VI

III m. w konkursie plastycznym ,,Krajobraz u progu XXIw.” ZW LOP w Lublinie

5.

I miejsce w kategorii szkół podstawowych- w ,,Szkolnych Mistrzostwach Szachowych”- Aleksandrów

6.

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Sportowych- badminton dziewcząt- Biłgoraj

7.

III miejsce w kategorii szkół podstawowych- w ,, Mistrzostwach Powiatu Biłgorajskiego”- Aleksandrów

 

 

Rok szkolny 2001/2002

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Saj Ewa kl.III

,,Mistrz ortografii”- gminne zawody międzyszkolne

2.

Kiszczak Marlena kl.V

Stańczyk Elżbieta kl.V

Leń Wojciech kl.V

Udział w III etapie Konkursu Ortograficznego na szczeblu rejonu

3.

Zdunkowska Justyna kl. II

Wyróżnienie w rejonowym  ,,Małym Konkursie Recytatorskim”

4.

I miejsce w VII Regionalnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Legionowej- Biłgoraj

5.

I miejsce w kategorii szkół podstawowych- w ,,Szkolnych Mistrzostwach Szachowych”- Aleksandrów

6.

III miejsce w kategorii szkół podstawowych- w ,, Mistrzostwach Powiatu Biłgorajskiego”- Aleksandrów

 

 

Rok szkolny 2000/2001

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Krawczyk Justyna kl.I

Wyróżnienie w konkursie matematycznym ,,Kangur”

2.

Zdunkowska Edyta kl.V

Koszarna Agata kl.V

Uczestniczki powiatowego konkursu ,,Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła’ Biłgoraj

3.

Zdunkowska Edyta kl.V Koszarna Agata kl.V

Śliwińska Marta kl.VI

Uczestniczki rejonowego konkursu ,,Językowo- literackiego”

4.

Kubina Katarzyna kl. III

Wyróżnienie w XXV Turnieju Sztuki Recytatorskiej im B. Leśmiana

5.

Saj Kamil kl.VI

Finalista Konkursu Rejonowego o regionie

 

 

Rok szkolny 1999/2000

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Pyda Magdalena kl.I

Laureatka Rejonowego Konkursu Recytatorskiego

2.

Kubina Katarzyna kl. II

Wyróżnienie w XIX Turnieju Małego Konkursu Recytatorskiego

3.

Nawrocka Małgorzata kl. VIII

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

4.

Stańczyk Michał kl. VIII

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego- Lublin

5.

Krawczyk Justyna kl.VIII

Udział w rejonowych eliminacjach Konkursu Geograficznego- Zamość

6.

Książek Łukasz kl.VIII

Udział w rejonowych eliminacjach Konkursu Chemicznego- Zamość

7.

Bryła Małgorzata kl.VI

Paszko Aneta kl.VIII

Udział w powiatowych eliminacjach Konkursu ,,Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła”

9.

Kiszczak Marlena kl. III

Finalistka Gminnego Konkursu Polonistycznego

Udział w Powiatowym Konkursie Polonistycznym

10.

II i III miejsce drużyny dziewcząt w Igrzyskach Powiatowych w Biłgoraju w tenisie stołowym

 

Rok szkolny 1998/1999

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Jarosław Duma kl.VIII

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii

Finalista Konkursu Przedmiotowego z historii na szczeblu rejonowym

2.

Krawczyk Beata kl.VIII

Finalistka Konkursu Chemicznego na szczeblu rejonowym

3.

Stańczyk Michał kl.VII

Finalista Konkursu Historycznego na szczeblu rejonowym

4.

Nawrocka Małgorzata kl.VII

Finalistka Konkursu Geograficznego na szczeblu rejonowym

 

 

Rok szkolny 1997/1998

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Wyroślak Iwona kl.VIII

Finalistka Konkursu z j. polskiego na szczeblu rejonowym (Zamość)

2.

Wojciechowska Łucja kl.VIII

Finalistka Konkursu z j. rosyjskiego na szczeblu rejonowym

Finalistka Konkursu „Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła” (Zamość)

3.

Oleszek Ewa kl.VIII

Saj Edyta kl.VIII

Finalistki Konkursu z j. rosyjskiego na szczeblu wojewódzkim (Zamość)

4.

Śliwińska Marta kl. III

Laureatka II Etapu Konkursu Matematycznego

5.

Finalistka Konkursu Ortograficznego

6.

Duma Jarosław kl.VII

Finalista Konkursu Przedmiotowego z geografii na szczeblu rejonowym

7.

Moskwa Helena

Laureatka Gminnego Konkursu Recytatorskiego

8.

Krawczyk Beata kl.VII

Korgul Agnieszka

Finalistki konkursu rejonowego drużyn dziewcząt w tenisie stołowym

 

 

Rok szkolny 1996/1997

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Bryła Małgorzata kl.III

Szpakowski Kamil kl.III

Kołdyj Katarzyna kl.III

Laureaci Konkursu Matematycznego kl.III

2.

Kubina Grzegorz kl.VIII

Finalista Konkursu Rejonowego z Chemii

 

 

Rok szkolny 1995/1996

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Bryła Ewa kl. VIII

Finalistka Konkursu Wojewódzkiego z Chemii

2.

Dyl Jacek kl. III

Laureat Konkursu Ortograficznego

3.

Nawrocka Halina kl. VIII

Finalistka Konkursu z j.polskiego na szczeblu rejonowym

Finalistka Konkursu Geograficznego na szczeblu rejonowym

4.

Książek Anna kl.VIII

Finalistka Konkursu z j polskiego na szczeblu rejonowym

Finalistka Rejonowego Konkursu ,,Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła”

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Sportowych w lekkiej atletyce

5.

Książek Joanna kl.VIII

Finalistka Rejonowego Konkursu „Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła”

Kukiełka Monika kl. VIII

Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Sportowych w lekkiej atletyce

6.

Nawrocka Halina kl. VIII

Udział w turnieju szachowym w Lublinie w grupie dziewcząt- I miejsce

7.

Wyróżnienie – I Regionalny Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej- Biłgoraj 96

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1994/1995

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Rodzaj konkursu-zawodów

1.

Nawrocka Halina kl.VII

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego