foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Gminne uroczystości upamiętniające Święto Niepodległości

Społeczność naszej szkoły (poczet sztandarowy oraz delegacja nauczycieli) uczestniczyła w gminnych obchodach Święta Niepodległości. Rozpoczęły się one 11 listopada podniesieniem Flagi Państwowej na nowo zamontowanym maszcie na Rynku we Frampolu. Kolejnym punktem uroczystości było złożenie wieńców pod Pomnikiem Odzyskania Niepodległości. Następnie zebrani udali się na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. Po jej zakończeniu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się część artystyczna, na którą złożyły się prezentacje taneczne oraz wokalne. Uczniowie naszej szkoły, w ramach gminnych obchodów Święta Niepodległości, wzięli również udział w III Biegu dla Niepodległej, który odbył się 10 listopada we Frampolu.

Czytany 33 razy