foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Nasza uczennica laureatką powiatowego festiwalu!

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju już po raz dwudziesty siódmy zorganizował Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej. W tym roku odbył się on 4 listopada na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury. Przedsięwzięcie miało na celu przede wszystkim propagowanie patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie wrażliwości inspirowanej kulturą czy sztuką.
W przeglądzie talentów wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły – Lena Leśniewska z klasy IV oraz Julia Leśniewska z klasy VIII. Dziewczęta pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Komisja oceniająca, po wysłuchaniu kilkudziesięciu wykonawców, przyznała Julii Leśniewskiej tytuł laureata konkursu.
Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy z podziękowaniami za występy, a zwycięzcy otrzymali także cenne nagrody rzeczowe oraz statuetki. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy podejmowania kolejnych muzycznych wyzwań!

Czytany 28 razy