foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Dnia 25 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. W obecności rodziców, nauczycieli i całej społeczności uczniowskiej nie tylko zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie i wokalne, ale z powodzeniem zdali „egzamin” przygotowany i przeprowadzony przez starsze koleżanki. Były wesołe konkursy, ćwiczenia gimnastyczne i poważne zadania. Pierwszoklasiści poradzili sobie doskonale. Po złożeniu uroczystego ślubowania każdy pierwszoklasista został pasowany na ucznia przez pana dyrektora szkoły. Posłużył do tego specjalny magiczny ołówek. Następnie pan dyrektor życzył pełnoprawnym już uczniom najlepszych ocen, wspaniałego samopoczucia w szkole, by każdy dzień przynosił im radość i chęć do pracy. Na koniec wszyscy dostali dyplomy i drobne upominki, upamiętniające tę chwilę. Uroczystość zakończyły pamiątkowe zdjęcia i wspólna degustacja pysznych ciast upieczonych przez mamy pierwszoklasistów. Wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia tej ważnej dla dzieci uroczystości, serdecznie dziękujemy.

Czytany 83 razy