foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Wybory do Samorządu Uczniowskiego świętem szkolnej demokracji

W naszej szkole 20 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone krótką kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu rozmawiali z innymi uczniami o najważniejszych punktach swojego programu, dzięki czemu mieli okazję, by wypowiedzieć się w ważnych dla nich sprawach. Kandydata do Rady SU powinny cechować: śmiałość, otwartość, poczucie humoru, kreatywność, umiejętność podejmowania decyzji i negocjowania, chęć pomagania innym, pomysłowość, umiejętność współpracy w grupie, bezinteresowność, życzliwość, czy też optymizm. Tacy są właśnie nasi nowi członkowie Samorządu Szkolnego wybranego w drodze tajnego głosowania. Każdy uczeń naszej szkoły mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach. Oto wyniki :

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria Bryła - kl. VIII

Zastępca: Alan Żuk - kl. VIII

Skarbnik: Julia Leśniewska - kl.VIII.

ZCh

Czytany 58 razy