foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Święta odprawioną przez księdza kanonika Adama Czupicha. Następnie Dyrektor Szkoły Pan Stanisław Saj powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Życzenia do dzieci i młodzieży skierował również obecny na uroczystości przedstawiciel władz samorządowych - Skarbnik Gminy Frampol - Pan Tomasz Kurasiewicz. Po zakończonej uroczystości dzieci wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów, rozwoju własnych zainteresowań oraz samych miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły.

Czytany 74 razy