Uroczyste zakończenie roku szkolnego

24 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. Rozpoczęło się ono spotkaniem ogólnym. Po odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły pocztowi sztandarowemu z klasy VII, po czym miało miejsce ślubowanie uczniów klasy VIII. W dalszej części uroczystości Pan Dyrektor Stanisław Saj powitał przybyłych gości: Panią Annę Ruszczak – Sekretarza Gminy Frampol oraz rodziców dzieci na czele z Panią Emilią Oleszek – przedstawicielką Rady Rodziców. Zwrócił się również do tegorocznych absolwentów, składając im gratulacje za osiągnięte sukcesy oraz życząc powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej. Ostatnim punktem spotkania było wręczenie dyplomów i nagród osobom, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce oraz odnosiły sukcesy w konkursach. Zostały również wręczone listy gratulacyjne dla rodziców uczniów wyróżniających się największymi osiągnięciami. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa i pożegnali się przed nadchodzącymi wakacjami.
Życzymy naszym uczniom radosnego i bezpiecznego odpoczynku. Nabierzcie energii do działania, by we wrześniu w pełni sił rozpocząć kolejny rok szkolny.