foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

24 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. Rozpoczęło się ono spotkaniem ogólnym. Po odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły pocztowi sztandarowemu z klasy VII, po czym miało miejsce ślubowanie uczniów klasy VIII. W dalszej części uroczystości Pan Dyrektor Stanisław Saj powitał przybyłych gości: Panią Annę Ruszczak – Sekretarza Gminy Frampol oraz rodziców dzieci na czele z Panią Emilią Oleszek – przedstawicielką Rady Rodziców. Zwrócił się również do tegorocznych absolwentów, składając im gratulacje za osiągnięte sukcesy oraz życząc powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej. Ostatnim punktem spotkania było wręczenie dyplomów i nagród osobom, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce oraz odnosiły sukcesy w konkursach. Zostały również wręczone listy gratulacyjne dla rodziców uczniów wyróżniających się największymi osiągnięciami. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa i pożegnali się przed nadchodzącymi wakacjami.
Życzymy naszym uczniom radosnego i bezpiecznego odpoczynku. Nabierzcie energii do działania, by we wrześniu w pełni sił rozpocząć kolejny rok szkolny.  

Czytany 153 razy