foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Dzień Mamy i Taty

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku - to Dzień Mamy i Taty. To wyjątkowe wydarzenie w naszej szkole obyło się 21 czerwca. Najmilszych gości zaprosiły klasy 0-III. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny - wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno-muzycznej i pięknych tańcach wykonanych przez przedszkolaków wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Czytany 115 razy