foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Występ iluzjonisty

Odwiedziny prawdziwego magika w szkole to na pewno wielka atrakcja. W piątek 20 maja, naszą szkołę odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił iluzjonista. Magik zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości. Przez całe przedstawienie na twarzach widzów malował się uśmiech po czym stwierdzić można, że występ był udany i trafiony w dziesiątkę.

Czytany 73 razy