foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

41. Mały Konkurs Recytatorski – turniej powiatowy

W sobotę 7 maja 2022 roku Julia Leśniewska z klasy VII oraz Jakub Kaziród z klasy IV wzięli udział w turnieju powiatowym 41. Małego Konkursu Recytatorskiego, do którego dostali się drogą eliminacji szkolnych, a następnie gminnych. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności pięknego wygłaszania tekstów literackich na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury.
Wydarzenie stało się dla młodych mówców nie tylko szansą na rozwijanie talentów, ale również niezastąpioną okazją do wysłuchania wielu innych ciekawych interpretacji dzieł wybitnych mistrzów pióra w wykonaniu pozostałych recytatorów. Za udział w konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy!

Czytany 86 razy