foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Gminne obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Społeczność naszej szkoły wzięła czynny udział w gminnych obchodach 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 11:30 zbiórką przed budynkiem Urzędu Miejskiego we Frampolu. Następnie miało miejsce złożenie wieńców i kwiatów przed Pomnikiem Odzyskania Niepodległości. O godzinie 12:00 została odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie odbyła się część artystyczna, Na scenie przed budynkiem Centrum Integracji Społecznej wystąpili m.in. wokaliści i recytatorzy z naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w obchodach Święta Narodowego, a w szczególności pocztowi sztandarowemu oraz uczniom uświetniającym część artystyczną.

Czytany 86 razy