foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Biłgoraju

21 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbył się  XLII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Wzięło w nim udział ośmioro uczniów naszej szkoły: Katarzyna Marzec, Weronika Bielak i Joanna Bryła z klasy II, Wiktoria Bielak, Marcelina Brzozowska i Lena Leśniewska z klasy III, Szymon Bryła z klasy IV oraz Julia Leśniewska z klasy VII. Warto dodać, że w tegorocznych zmaganiach wokalnych uczestniczyło łącznie ponad sześćdziesięciu wykonawców, a poziom prezentacji konkursowych był bardzo wysoki. Trzeba przyznać, że nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania. Wszyscy pięknie zaśpiewali przygotowane piosenki, a dodatkowo zadbali o dobór odpowiednich strojów oraz ruch sceniczny. Gratulujemy młodym solistom występów.

Czytany 87 razy